PAYLAŞ

Şu aralar Galaxy S8 ile teknoloji gündeminden düşmeyen Samsung, dayanıklılığı ile ünlü Galaxy Xcover serisini de yeniliyor. İşte Galaxy Xcover 4 özellikleri ve detayları.

Akıllı telefon pazarının en önemli isimlerinden biri olan Samsung, MWC 2017 çalışmalarını hız kesmeksizin sürdürüyor. Bu seneye damga vurması beklenilen yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8’i, 27 Şubat’ta Barselona’da gerçekleşecek olan MWC 2017’ye yetiştiremeyen Güney Koreli teknoloji devi başka modeller üzerinde de çalışıyor.

Wi-Fi Alliance’tan sızdırılan bilgilere göre Samsung, MWC 2017’de Galaxy Xcover serisinin yeni modelini tanıtacak. Dayanıklılığı ve sağlamlığıyla ünlü olan Galaxy Xcover serisinin son modeli 2015 yılında satışa sunulmuştu.

Wi-Fi Alliance’ta SM-G388F ismi ile görülen modelin Galaxy Xcover 4 olduğu iddia ediliyor. Şu an için Galaxy Xcover 4 özellikleri ile ilgili net bir bilgi ise bulunmuyor.

Galaxy Xcover 4 özellikleri ile ilgili olarak tek bilinen şey ise telefonun kutudan ilk çıktığında Android 7.0 Nougat ile çalışacağı.

Şunu da dip not olarak belirtelim. Galaxy Xcover serisi her zaman orta segmente hitap eden modellerle karşımıza çıkmıştı. Muhtemelen MWC 2017’de tanıtılacak olan Galaxy Xcover 4’te orta segment seviyesinde bir cihaz olacaktır. Yine de bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK