PAYLAŞ

Samsung’un cüzdan şeklinde katlanabilen telefonu sonunda ortaya çıktı. İşte Galaxy X ismi ile sızdırılan telefona ait detaylar!

Güney Kore’nin en önemli akıllı telefon üreticilerinden biri konumunda bulunan Samsung, yaklaşık olarak 3 yıldır katlanabilir ekran teknolojisine sahip bir telefon üzerinde çalışıyordu. Henüz bu telefona ait hiç bir somut kanıt olmamasına karşın, sızdırılan bazı patent çalışmaları sayesinde, Samsung’un sır gibi sakladığı bu mobil cihaza ait ilk bilgileri edinme şansına erişmiştik.

Geçtiğimiz gün Çin’in en önemli sosyal medya organı Weibo’da bomba gibi bir iddia ortaya atıldı. Aşağıdaki görselin, Samsung’un katlanabilir ekran teknolojisine sahip Galaxy X isimli modele ait olduğu iddia edildi.

İlgili başlıkta, Galaxy X görselinin yanı sıra, Galaxy X özellikleri ile ilgili bazı bilgilere de yer verildi. İddialara göre Galaxy X 4K çözünürlüğünde bir ekrana sahip olacak. Parmak izi tarayıcı ve retina tarayıcı gibi güvenlik unsurlarına da sahip olacağı belirtilen telefonun 2017’nin son çeyreğinde satışa sunulacağı iddia edildi.

Tabiki tekrardan belirtelim. Bunlar şimdilik sadece söylentiden ibaret olan bilgiler. Belki Samsung, MWC 2017’de bizlere güzel bir sürpriz yapar. Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK