PAYLAŞ

Sanal Evren olarak 2017’ye takipçi kitlemizi arttırarak girmenin mutluluğu içerisindeyiz. Daha kurulalı kısa bir süre olasına karşın, bu zaman zarfında bizleri yalnız bırakmayan tüm takipçilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Takipçilerimize söz verdiğimiz gibi, 2017 yılbaşı özel çekilişinde elimizden gelenin en iyisini takipçilerimize sunmaya çalıştık. Bu hediyeler için bizlere desteğini esirgemeyen firmalara da teşekkürü bir borç biliriz.

Sanal Evren’in yılbaşı özel çekilişine yaklaşık olarak 150 kişi katıldı. Gönül isterdiki güzel yorumlarıyla bizlere destek olan her bir takipçimize hediye dağıtabilelim. Fakat içerisinde bulunduğumuz imkanlar bu duruma ne yazık ki el vermiyor.

Sonuç olarak bugün 4 kazananımız belli oldu. Fakat kazanamadım diye üzülmeyin. Sanal Evren’in çekilişleri yıl boyunca da devam edecek. Yeri gelecek çekiliş dahi yapmadan en sağlam takipçilerimize sürpriz hediyeler yollayacağız. 2017 Sanal Evren takipçileri için güzel geçecek.

Lafı daha fazla uzatmadan kazanan arkadaşları açıklayalım. Bu arada dip not olarak belirtelim. İsmi geçen arkadaşların ev adreslerini iletisim@sanalevren.com adresine göndermeleri gerekmektedir.

Ayrıca, hediyelerini alan arkadaşlarımız, hediyeleri ile fotoğraflarını yollarlarsa sitemizde ve sayfamızda yayınlayabiliriz. Şimdiden hayırlı olsun.

PlayStation 4 Kazanan Takipçimiz: Taha Meseli

GM Discovery Kazanan Takipçimiz:
Mehmet Emcür

Battlefield 1 Kazanan Takipçimiz: Abdülkerim Eremkere

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kazanan Takipçimiz: Serkan Doğan

İsim benzerliği vb. durumlara yer vermemek adına, kazanan arkadaşlara belirttikleri mail adresiyle de kazandıkları belirtilmiştir.

BİR CEVAP BIRAK