PAYLAŞ

Apple’ın 159 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunduğu AirPods kulaklıkların pahalı olduğunu düşünüyorsanız bir de BlackPods kulaklıkların fiyatına bakın.

Apple’ın kablosuz kulaklık pazarını domine etmesini sağlayan AirPods bilindiği üzere tek renk seçeneği ile satışa sunulmuştu. Haliyle iPhone 7 alırken mat siyah ya da simsiyah rengini tercihleyenler, Apple’dan bu renklere uygun bir kulaklık talebinde bulunmuşlardı.

Bu çağrıyı Apple duymazdan gelse de BlackPods isimli firma, kullanıcıların bu talebini görmezden gelmedi. İsminden de az çok anlaşılabileceği üzere bu firma, bildiğimiz AirPods kulaklıklarını alarak siyaha boyuyor ve kullanıcılara bu şekilde sunuyor.

Eğer siz de siyah renge sahip bir AirPods istiyorsanız, kulaklıklarınızı bu firmaya göndererek 99 dolarlık bir ücret karşılığında boyatabilirsiniz.

Ya da diğer bir seçenek olarak 249 dolarlık bir ücret ödeyerek, hali hazırda siyaha boyanmış olan AirPods kulaklıkların sahibi olabilirsiniz.

Bu arada ufak bir hatırlatmada bulunalım. Apple AirPods fiyatı, şu anda ülkemizde 850 – 900 TL arasında. Dolayısıyla bu fiyata beyaz yerine siyah bir AirPods satın almak isterseniz, BlackPods’un online satış sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

BİR CEVAP BIRAK