PAYLAŞ

Sony’nin önümüzdeki dönemde tanıtmayı planladığı Xperia XZ 2017 modelinin tasarımına dair ilk sızıntı gerçekleşti. İşte detaylar.

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Sony, 2017’ye hızlı bir başlangıç yapmak istiyor. Bunun için 2017’nin hemen başında gerçekleşecek olan CES ve MWC’yi es geçmek istemeyen Japon teknoloji devi, tüm enerjisini yeni telefonlarını geliştirmeye adamış durumda.

Sony’nin bir süredir Xperia XZ 2017 üzerinde çalıştığı bilinen bir gerçekti. Xperia XZ 2017 özellikleri ile ilgili daha önce bir takım söylentiler ortaya atılmış, telefonun ekran çerçeve oranının çok düşük olacağı iddia edilmişti.

Fakat geçtiğimiz gün sızdırılan bir görselle, bu durumun pek de böyle olmadığı ortaya çıktı. Sony Xperia XZ 2017 tasarımı ile ilgili sızdırılan görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

Görsel bulanık olduğundan Xperia XZ 2017 hakkında öyle aman aman bir bilgi vermiyor. Fakat ekran çerçeve oranının öyle abartıldığı gibi sıfıra yakın olmadığını da rahatlıkla söyleyebiliriz. Yine de Xperia XZ 2017 özellikleri ve fiyatı hakkında yeni söylentiler olduğunda okurlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK