PAYLAŞ

Sosyal medya üzerinden yaptığı cesurca paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Bircan İpek kimdir? İşte cevabı.

Eskiden meşhur olmak sadece ekranlara çıkma yoluyla olan birşeydi. Yani meşhur olabilmek için öyle ya da böyle bir dizi, filmde rol almanız gerekirdi.

Fakat artık işler değişti. Artık meşhur olmak için sinema, dizi ya da benzeri şeylere ihtiyaç kalmadı. Şu aralar meşhur, tanınmış bir sima olmanın yolu sosyal medyadan geçiyor.

Sosyal medyanın bugünlerde konuştuğu isim ise Söylemezsem Olmaz isimli programın yorumcusu Bircan İpek. Doğal olarak bir anda sosyal medya da bu kadar ilgi odağı haline gelince insanların aklına tek bir soru geliyor. Bircan İpek kimdir? İşte cevabı.

Bircan İpek Kimdir?

Bircan İpek özellikle resmi Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Güzel sunucunun hali hazırda 100 binin üzerinde takipçisi bulunuyor. Beyaz TV’de hafta içi hergün yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programın yorumcusu olan Bircan İpek, aynı zamanda sıkı bir sosyal medya kullanıcısı.

4 Ocak 1988 doğumlu olan güzel sunucu 2013 yılında eski manken Şenol İpek ile evlenmiştir. Oğlak burcu olan Bircan İpek’in kocası Şenol İpek ile olan evlilikleri 3 yıldır devam etmekte.

BİR CEVAP BIRAK