PAYLAŞ

Oyuncuların merakla beklediği Steam Black Friday indirimleri sonunda start aldı. İşte Steam Black Friday indirimlerinde öne çıkan yapımlar.

Amerika ve bazı Avrupa ülkelerinde noel kutlamaları öncesindeki son Cuma, Black Friday yani Kara Cuma olarak adlandırılıyor. Black Friday, bizlerin kültürüne pek uygun düşmese bile, bu günde yapılan cazip indirimler, her kültürden insanın dikkatini çekmeyi başarıyor.

Bu seneki Black Friday’de son derece hızlı başladı diyebiliriz. Şu güne kadar hiç bir Black Friday etkinliğini boş geçmeyen Steam, yine bir dizi indirime imza attı.

Steam’de “Sonbahar İndirimleri” adı altında başlatılan Black Friday kampanyası 29 Kasım’a kadar sürecek. 29 Kasım’a kadar birçok hit yapımın önemli indirimlerle kullanıcılara sunulması bekleniyor.

steam-black-friday-2016

Korsan Oyun Daha Pahalı!

Steam’de bugünün indirimlerine baktığımızda ilk dikkat çeken yapım The Division oluyor. The Division’un yüzde 50 indirimli fiyatı 89.50 TL olarak belirlenmiş durumda.

Steam Black Friday indirimlerinde diğer bir öne çıkan yapım ise Metro Franchise. Serinin iki oyununu da içeren bu paketin fiyatı ise sadece 12.25 TL. Öyleki korsan almaya kalksanız daha pahalıya gelirdi.

Listemize Life is Strange ile devam edelim. Yüzde 75 indirimle satılan yapımın ilk bölümü ise ücretsiz olarak oyunculara sunulmuş durumda. Toplamda 5 bölümden oluşan yapımın satış fiyatı ise 7.75 TL.

Steam’de bugün öne çıkan Black Friday fırsatları ise şöyle;

Counter Strike Global Offensive 16.08 TL
Arma 3: 49.99TL
Just Cause 3: 22.25 TL
GTA V: 89.50 TL
Rainbow Six Siege: 65TL
Total War Attilla: 20TL

BİR CEVAP BIRAK