PAYLAŞ

Yılın belli dönemlerinde uyguladığı indirimlerle hem PC oyuncularını sevindiren, hem de popülerliğini yitirmiş oyunları ucuz fiyattan satarak Valve‘ın cebini dolduran Steam‘in ufuktaki yeni indirim tarihi belli oldu.

Zaten Steam‘in yeni yıl arifesinde Noel indirimleri tarzında bir kampanya yapmasına senelerden beri alışığız. Fakat Steam Noel indirimleri hiç bir zaman aynı tarihte start almıyor. Örneğin bir önceki sene 25 Aralık‘ta başlayan indirim kuşağı, sonraki senesinde ise 27 Aralık‘ta başlayabiliyor.

Steam Noel indirimleri denilince akla bir sürü hit oyunun daha ucuz fiyatlardan satılması geliyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizlere Steam Noel indirimleri için sızdırılan tarihi de aktaralım.

İnternete sızdırılan bilgiye göre Steam kış indirimleri ya da diğer adıyla Steam tatil sezonu indirimleri bu yıl 22 Aralık – 2 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek. Şimdilik konuya ilişkin Valve‘dan bir açıklama gelmedi, ancak önceki dönemleri göz önüne aldığımızda, sızan bu bilginin doğru olma ihtimali bir hayli yüksek. Bize düşense Steam kış indirimleri için cüzdanlarımızı hazırlamak.

BİR CEVAP BIRAK