PAYLAŞ

Nintendo’nun yeni konsolu Switch için duyurulan Super Mario Odyssey için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. İşte detaylar.

Nintendo uzun süredir geliştirme aşamasında olan yeni konsolu Nintendo Switch’i geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı. Bu tanıtımın hemen akabinde Nintendo Switch için satışa sunulacak olan çıkış oyunları da açıklanmıştı.

Çıkış oyunlarının içerisinde şüphesiz en dikkat çeken isim Super Mario Odyssey’di. Senelerin Super Mario’sunu apayrı bir konsepte taşıyan Super Mario Odyssey için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Biraz şahsi yorum katmak gerekirse, açıkçası Super Mario’yu sandbox tarzında bir oynanışla hiç düşünmemiştim. O yüzden bu oyuna alışmak ve ısınmak benim gibi düşünenler için biraz zaman alabilir.

Öte yandan video için konuşacak olursak, New Donk şehri haricindeki bölümlerin, Super Mario Galaxy oyunlarını anımsattığını söylemek mümkün.

Şu anda Super Mario Odyssey oynanışı hakkında pek bir bilgi sahibi değiliz. Zira Nintendo Switch için Londra’da düzenlenecek olan etkinlikte, Super Mario Odyssey’in oynanmayacak olması da büyük handikap.

2017’nin yaz aylarında satışa sunulacak olan Super Mario Odyssey, şuan Nintendo Switch’in en önemli silahı pozisyonunda.

BİR CEVAP BIRAK