PAYLAŞ

Nintendo’nun mobil platformlar için geliştirdiği ilk oyun olan Super Mario Run sonunda App Store’daki yerini aldı. İşte detaylar.

Nintendo’nun akıllı telefonlar için geliştirdiği ilk oyun olma özelliğini taşıyan Super Mario Run bugün App Store’daki yerini aldı.

Klasik Super Mario oynanışını tamamen değiştiren Nintendo, arcade tutkunlarının hoşuna gidecek bir yapım ortaya koymuş.

Super Mario Run’da şimdilik 3 farklı mod bulunuyor. Oyunu indirmesi her ne kadar ücretsiz olsa da 3 moddan sınırsız bir şekilde faydalanmanız için 9.99 dolar yani yaklaşık olarak 35TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Kısmen de olsa F2P kategorisinde bir yapım olan Super Mario Run da oyunu kolaylaştırmak için para karşılığı çeşitli envanterler alabiliyorsunuz.

Oyunda hikaye modunun yanı sıra, tüm dünyaya meydan okuyabileceğiniz 2 farklı mod da bulunuyor. Hikaye modunda klasik olarak Prenses Peach’i kurtarmaya çabalıyoruz.

Bakalım Super Mario Run, iOS’te beklenen başarıyı yakalayabilecek mi?

Öte yandan Super Mario Run Android versiyonu hakkında ise henüz netleşmiş bir bilgi yok. Nintendo, Android için de bir Mario oyunu yayınlayacağını doğrulamıştı. Fakat bu yapımın Super Mario Run mı yoksa başka bir Mario oyunu mu olduğu henüz netleşmiş değil.

BİR CEVAP BIRAK