PAYLAŞ

Nintendo’nun mobil platformlardaki ilk oyunu olan Super Mario Run, internetsiz çalışmayacakmış. İşte Super Mario Run çıkış tarihi ve detayları.

Oyun dünyasının önemli isimlerinden biri olan Nintendo’nun mobil platformlar için çıkardığı ilk yapım olan Super Mario Run önümüzdeki günlerde oyuncuların beğenisine sunulacak.

Çıkışına sayılı günler kala Super Mario Run ile ilgili üzücü bir gerçek su yüzüne çıktı. Mashable’a konuşan Nintendo’nun önemli isimlerinden Shigeru Miyamoto, Super Mario Run’ın çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyduğunu doğruladı.

Miyamoto, Super Mario Run için bu kararı almalarının ana nedeni olarak ise, oyunculara daha kaliteli bir oyun sunabilme hedefini sebep gösterdi.

Super Mario Run Çıkış Tarihi; 15 Aralık

İnternet bağlantısıyla oyunla ilişkili korsan yapıların da önüne geçebileceklerini belirten Miyamoto, Super Mario Run çıkış tarihi ile ilgili de bilgiler verdi.

Super Mario Run çıkış tarihi hakkında daha önce paylaştıkları 15 Aralık tarihinin hala geçerliliğini koruduğunu belirten Miyamoto, oyunun eş zamanlı olarak 150 ülkede yayınlanacağını söyledi.

15 Aralık’ta iOS cihazlar için kullanıma sunulacak Super Mario Run, sonrasında Android ve Windows Phone tabanlı akıllı telefonlar için de indirime açılacak.

BİR CEVAP BIRAK