PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde PlayStation 4 için duyurulan The Last of Us Part 2 hikayesi hakkında yeni söylentiler ortaya çıktı. İşte detaylar.

PlayStation Experience 2016’da duyurulan The Last of Us Part 2 kısa sürede oyun gündeminin zirvesine yerleşmişti. Oyun için çok kısa bir trailer videosu yayınlayan Naughty Dog, tanıtım sonrasında bazı ufak tefek açıklamalarda da bulunmuştu.

Firma adına söz olan CEO Neil Druckmann, aslında The Last of Us Part 2 ile ilgili ilk detayları E3 2017’de vermeyi düşündüklerini fakat daha fazla sabredemediklerini itiraf etmişti.

The Last of Us Part 2 Hikayesi ile Ön Plana Çıkacak

Tanıtımdan sonra akıllara ilk gelen şey ise The Last of Us Part 2 hikayesi nasıl olacak sorusuydu. Bununla ilgili bazı ufak söylentiler de kulislerde dolaşmaya başladı.

Bilindiği üzere ilk oyun Joel ve Ellie arasındaki sevgiye odaklanırken, başrolde ise genel anlamda Joel bulunuyordu. The Last of Us Part 2’de ise işlerin rengi biraz değişiyor.

Sevgi yerini nefrete bırakırken, ilk oyunda çekingen bir karaktere sahip olan Ellie ise tam bir intikam makinesine dönüşüyor. İlk oyunun 5 sene sonrasında geçecek olan The Last of Us Part 2’de Joel’den ziyade Ellie’nin ön saflarda olacağı da gelen söylentiler arasında.

Ellie’nin neden böylesine intikam ateşiyle yandığı ise henüz netlik kazanmış değil. Zira Ellie’nin bazı psikokinetik güçlere sahip olabileceği de sızdırılan bilgiler arasında.

Açıkçası daha Last of Us Part 2’nin satışa sunulmasına çok uzun bir süre var. Dolayısıyla o zamana kadar hikaye ve oynanış hakkında çok daha net bilgiler edinebileceğimizi söylemek mümkün.

BİR CEVAP BIRAK