PAYLAŞ

Transformers serisinin yeni filmi için merakla beklenen ilk fragman yayınlandı. İşte Transformers 5 Son Şövalye Türkçe fragmanı!

Başrollerinde Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Isabela Moner, Stanley Tucci ve Laura Haddock gibi yıldız isimlerin bulunduğu Transformers 5 Son Şövalye için merakla beklenen ilk fragman yayınlandı.

Serinin tüm filmlerini de yöneten Micheal Bay’ın aldığı karar neticesinde yöneteceği son Transformes filmi olan Transformers Son Şövalye Türkçe fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Fragmandan da anlaşılacağı üzere Transformers 5 Son Şövalye, bu sefer iki tür yerine iki dünya arasındaki savaşa odaklanacak. Fragmanın başında Optimus Prime’ın uzay boşluğunda yok olmanın eşiğine geldiğini görüyoruz. Fakat sonlardaki sahnelerden, Prime’ın yine günü kurtaran kişi olacağını tahmin etmek pek de zor değil.

Transformers 5 Son Şövalye filmi, şimdiye kadar hiç denenmemiş, özel 3D kameralarıyla çekildi. Bakalım bu kadar uğraş seyircileri memnun etmeye yetecek mi? Bu arada dip not olarak Transformers 5 Son Şövalye vizyon tarihini de belirtelim. Film ülkemizde de tüm dünyayla eş zamanlı olarak 23 Haziran 2017’de vizyona girecek.

BİR CEVAP BIRAK