PAYLAŞ

Twitter’da görüp beğendiğimiz videoları nasıl indireceğiz? İşte bu sorunun en basit yanıtı. Twitter’dan video indirme 2017 yazımızda!

Günümüzde sosyal medya paylaşımları gün geçtikçe artıyor. Özellikle bazı paylaşımlar çok dikkat çekici olabiliyor. Kimi zaman bu içerikleri alıp kendi blog sayfamızda yayınlamak ya da PC’mizde saklamak isteyebiliyoruz.

Popüler sosyal medya platformlarının hemen hemen tümünün video yayınına destek verdiğini düşündüğümüzde, bu videoları nasıl indireceğini bilmeyenler için bir yazı yayınlayalım istedik.

Twitter’dan Video Nasıl İndirilir ?

Biliyorsunuz, özellikle Twitter’da çok eğlenceli video paylaşımları yapılıyor. Peki Twitter’dan video nasıl indirilir? Aslında Twitter’dan video indirme işleminin son derece basit olduğunu söyleyebiliriz.

Twitter’dan video indirme işlemi için 2 popüler yol bulunuyor. Bunlardan ilki elbette online video indirme hizmeti sunan siteler. Basit bir şekilde twitter bağlantısını bu sitede bulunan link alanına yazıp, videonuzu indirebiliyorsunuz.

Twitter’dan video indirme ile ilgili diğer yöntem ise tarayıcı eklentileri. Örneğin tarayıcı olarak Chrome kullanıyorsanız, eklenti ekleme bölümünden “Twitter video indirme” şeklinde arama yaparak, çıkan eklentilerden birisini Chrome’unuza kurabilirsiniz.

Sonrasında ise Twitter’da indirmek istediğiniz videoya gelip, tarayıcınızın sağ üst köşesinde bulunan eklenti simgesine tıklayarak basitçe indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Takıldığınız yerleri yorum kısmına soru olarak yazabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK