PAYLAŞ

Naughty Dog, kısa süre önce piyasaya sürdüğü Uncharted 4 için yeni bir mod yayınlayacağını duyurdu. İşte Uncharted 4 Survival Mode çıkış tarihi.

PlayStation 4’ün merakla beklenen oyunlarından biri olan Uncharted 4 geçtiğimiz dönemde raflardaki yerini almıştı. Ülkemizde de Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı desteğiyle satışa sunulan yapım kısa sürede PlayStation 4’ün hitlerinden biri olmayı da başarmıştı.

Kısa süre önce Naughty Dog, Uncharted 4’ün oynanabilirlik süresini uzatmak için yeni bir mod yayınlayacağını açıklamıştı. Yapımcı firmanın bu açıklamasının ardındaki gizem geçtiğimiz gün çözüldü.

Uncharted 4 Survival Mode Aralık’ta geliyor!

Sony’nin kanatları altında bulunan firma, Uncharted 4 Survival Mode’u duyurdu. Naughty Dog yetkilileri tarafından yapılan açıklamada Survival Mode’un Aralık ayının ortasında oyuna ekleneceği belirtildi.

Uncharted 4 Survival Mode da 50 farklı aşama olacağı ve bu aşamaların farklı konseptlerde olacağı açıklandı. Yani özetlemek gerekirse, her farklı aşamanın kendi içerisinde bazı şartları olacak. Örneğin bazı aşamalarda silah kısıtlamaları olurken, bazılarında ise gizlilik ön planda olabilecek.

Yetkililer, Uncharted 4 Survival Mode ‘un, Unharted 2 ve Uncharted 3’te bulunan Co-op Arena modunu andırsa da, bu moddan çok daha üstün olduğunun da altını çiziyor. Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK