PAYLAŞ

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ın iOS sürümü güncellendi. İşte güncelleme ile gelen yeni özellikler.

Hemen hemen herkesin kullandığı nadir uygulamalardan biri olan WhatsApp’ın iOS sürümü yenilendi. Geçtiğimiz gün WhatsApp’ın iOS sürümü için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan güncelleme ile bazı düzeltmeler haricinde WhatsApp’a bir takım yenilikler de dahil edildi.

Şu an için sadece iOS sürümü için yayınlanan güncelleme ile artık çevrimdışıyken de yani internete bağlı değilken de WhatsApp üzerinden mesaj yazıp, mesaj kuyruğu oluşturabileceksiniz. Elbette telefonunuz internete bağlanana kadar bu mesajlar karşı tarafa gönderilmeyecek. Telefonunuz internete bağlandığında ise ekstra bir komuta ihtiyaç olmadan bu mesajlar sırasıyla karşı tarafa iletilecek.

Güncelleme ile gelen bir diğer yenilik ise depolama üzerine. Artık size gönderilen ve telefonunuzda fazlasıyla yer kaplayan video ve fotoğraflardan dilediklerinizi sohbet alanından silebileceksiniz.

WhatsApp iOS sürümüne gelen son yenilik ise gönderi ayarları üzerine. Artık WhatsApp üzerinden aynı anda 30’dan fazla fotoğraf ya da video gönderebileceksiniz.

WhatsApp’ın yeniliklerle dolu bu güncellemesinin Android için de kısa süre sonra yayınlanması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK