PAYLAŞ

WhatsApp için yeni güncelleme geliyor! Bu güncelleme çok işe yaracak gibi duruyor. İşte WhatsApp’a gelecek olan güncelleme için detaylar.

WhatsApp için gelecek yeni güncelleme ile yanlışlıkla gönderilen mesaj ya da fotoğraf gibi içerikleri geri alma imkanı sunulacak.

Geliştirmelerde yer alan IM servisinin beta sürümünde, kullanıcıların gönderilen mesajları iptal edebileceklerini ve düzenleyebileceklerini gösteriyor.

Fakat gönderdiğiniz mesaj veya fotoğrafı alıcının görmemesi lazım şayet gördüyse artık çok geç!

WhatsApp Yazılan Mesajları Geri Alma İşlemi Nasıl Olacak?

WhatsApp’ta şu anda yolladığınız mesajları sadece kendi telefonunuzdan silebiliyorsunuz. Dolayısıyla, yanlış bir yazım hatası veya hatalı bir paylaşım yaparsınız karşı taraf iletinizi görebiliyor. WhatsApp için gelecek bu güncelleme ile yapılan bu yanlışlar artık düzeltilebilecekler.

WhatsApp için gelecek bu güncelleme söylentilere göre henüz beta aşamasında. Yani WhatsApp için böyle bir özelliğin gelip gelmeyeceği belli değil.

Bu güncelleme yayınlandığında WhatsApp yazılan mesajları geri alma konusunda bir makale hazırlayacağız. Bu makalede sistemin tüm detaylarını sizlerle paylaşacağız.

BİR CEVAP BIRAK