PAYLAŞ

Son dönemde oldukça popüler olan Çinli Xiaomi firmasının yeni amiral gemisi Mi 6 hakkında çok önemli bir bilgi sızdırıldı. Söylentilere göre yeni Xiaomi Mi 6 üç farklı versiyona sahip olacak. Detaylar haberimizde…

Fiyat/performans konusunda oldukça başarılı ürünler sunan Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi olacak Mi 6 üç farklı versiyon ve iki farklı işlemci ile karşımızda olabilir.

Baz Mi 6 modeli MediaTek işlemci ile gelecek!

Yeni gelen haberlere göre Xiaomi uygun fiyatlı Mi 6 sürümünde MediaTek‘in Helio X30 işlemcisine yer verecek. MediaTek işlemcinin kullanılacağı Mi 6 sürümü için belirlenen fiyatın 290$ seviyesinde olması tahmin ediliyor.

Helio X30 işlemcisinden güç alacak ucuz sürümün yanı sıra Mi 6‘nın daha güçlü iki varyasyonu daha olacak.

Qualcomm‘un yeni Snapdragon 835 işlemcisini kullanacak ortanca model uygun fiyatlı modelden sadece işlemcisiyle ayrışacak. Snapdragon 835 işlemcisini kullanacak Mi 6 sürümün fiyatının ise $360 seviyesinde olması bekleniyor.

En tepe Mi 6 modeli ise diğer iki modelden fiziksel yapısıyla da farklılaşacak. Xiaomi Mi Note 2 modelinde gördüğümüz gibi iki tarafı kavisli cam ve diğer modellere göre daha güçlü olması beklenen modelin fiyatının $434 seviyesinde olması bekleniyor.

Son olarak Xiaomi Mi 6‘nın önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresi (MWC) fuarında tanıtılacağını da belirtelim.

BİR CEVAP BIRAK