PAYLAŞ

Geçtiğimiz dönemde Mi Mix modeli ile dünyada büyük ilgi çeken Çin‘li Xiaomi, görünüşe göre çerçevesiz ekranlı modellerini devam ettirecek. İşte Xiaomi‘nin yeni çerçevesiz ekranlı telefonu Xiaomi Mix Evo.

Uzun süredir telefon pazarında görülmemiş bir yeniliğe imza atarak çerçevesiz ekranlı telefon üreten Xiaomi, Mi Mix modeli ile oldukça ses getirmişti. Snapdragon 821 yonga setinden gücünü alan Mi Mix, 6 GB RAM gibi güçlü özelliklere sahipti.

Ancak geçtiğimiz ay tantılan Qualcomm‘un yeni yonga seti Snapdragon 835 firmayı harekete geçirmiş gibi gözüküyor. Görünüşe göre Xiaomi, Mi Mix modelinin yeni bir versiyonunu hazırlıyor.

Geekbench testinde görülen yeni Xiaomi Mix Evo, Android 6.0.1 işletim sistemi üzerinde çalışıyor. Snapdragon 835 işlemcisinden gücünü alan Xiaomi Mix Evo aynı zamanda 4 GB RAM‘e sahip.

Çıkış tarihi ve diğer teknik detayları hakkında henüz başka bilgi yok. Ancak Xiaomi Mix Evo‘nun yeni bir modelden ziyade Mi Mix modelinin işlemcisinin yükseltilmiş bir hali olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK