PAYLAŞ

Pokemon Go Yılbaşına özel olarak herkese bir hediye veriyor. Peki Pokemon Go yılbaşı pokemonunuzu nasıl alacaksınız? İşte detaylar.

Pokemon Go geliştiricisi Niantic yeni pokemonlar için söz vermişti ve bu sözünü yılbaşı hediyesi olarak bizlere teslim etti.

Pokemon Go için gelecek olan pokemonlar hiç evrim geçirmemiş pokemonlar olacağı ve bu pokemonların Pichu, Togepi, Cleffa, Magby, Igglybuff, Tyrogue, Elekid ve Smoochum olacağı söyleniliyor ama iki pokemon hariç bu bilgi doğrulanamadı.

Bebek sınıfı pokemonların bazılarının 2. evrim halinin henüz gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz. Bu pokemonlar arasında Tyrogue’nin evrim geçirmiş hali Hitmontop içinde henüz bir haber yok.

Şimdilik doğrulanan iki pokemon ise Pichu ve Togepi. Bu haber Niantic tarafından bir video ile açıklandı. Bu yeni gelecek olan iki pokemonun 5 km yumurtalardan çıkacağı da gelen bilgiler arasında.

Artık Eevee Daha Fazla Evirim Geçirecek

Başka bir haber ise artık Eevee 3’den fazla evrim geçirebilmesi yönünde. Bildiğimiz üzere Eevee Pokemon Go oyununda sadece 3 evrim geçirebiliyordu. Bu evrimler Vaporeon, Jolteon ve Flareon’du. Yeni yılbaşı güncelleme ile Eevee’nin 5 evrim seçeneğine daha kavuşması bekleniyor.

Ayrıca Pokemon Go bir etkinlik yaparak 29 Aralık saat 13.00’a kadar kafasında Yılbaşı şapkası bulunan Pikachu olduğunun haberini verdi ve bu Pikachuların Raichu’a dönüşseler bile Yılbaşı şapkaları kafalarında kalacağının haberini verdi.

BİR CEVAP BIRAK