PAYLAŞ

YouTube aynı Twitch’te bulunan para vererek sohbette üste çıkmayı sağlayan sisteme benzer bir özelliğe kavuşuyor. İşte YouTube Süper Sohbet hakkındaki detaylar.

YouTube’a canlı yayın özelliğinin gelmesiyle birlikte, YouTuber olarak nitelendirdiğimiz insanların sayısında da hatırı sayılır artışlar oldu. Eğer sizde bir YouTubersanız ve canlı yayın yaptığınızda hatırı sayılır sayıda kişiye hitap ediyorsanız, bu işten güzel paralar kazanabilirsiniz.

Nasıl mı? Tabi ki YouTube Süper Sohbet özelliği sayesinde. Bu özellikte canlı yayın esnasında ekranda bulunan dolar işaretine basarak, harcadığınız para oranında yazdığınız yazılar en üstte görünmesini sağlayabileceksiniz.

Dahası verdiğiniz para miktarına göre yazdığınız yazı rengi vb. özellikleri de değişiklik gösterecek. YouTube Super Sohbet özelliği şu an kısıtlı bir çerçevede hizmet veriyor. Fakat Şubat başı itibarı ile 20 ülkedeki içerik üreticileri bu hizmetten yararlanmaya başlayacaklar.

YouTube Süper Sohbet içeriği 2017 içerisinde iOS ve Android için de gelecek. Yani artık YouTube’ta yayıncıyla iletişime geçmek, en azından yazdıklarınızın okunacak kadar yukarıda kalması için elinizi cebinize atmanız gerekecek. Kısacası artık para konuşacak.

BİR CEVAP BIRAK