PAYLAŞ

Tayvan’ın en önemli akıllı telefon üreticisi konumundaki Asus, yeni telefonu Zenfone 3 Go’yu tanıtmaya hazırlanıyor. İşte Zenfone 3 Go özellikleri ve fiyatı.

Mobil Dünya Kongresi’ne sayılı günler kala Asus’un giriş seviyesindeki yeni telefonu da ortaya çıktı. Asus Zenfone 3 Go özellikleri ve fiyatıyla şimdiden merak konusu olmuş durumda.

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 410 yonga setinden alan Zenfone 3 Go’da 2GB RAM ve 15GB dahili depolama alanı bulunacak. 13 MP’lik ana, 5MP’lik ön kameranın bulunduğu cihazın 720p çözünürlüğünde 5 inçlik ekrana sahip olduğunu da belirtelim.

Zenfone 3 Go özellikleri haricinde, Zenfone 3 Go fiyatı hakkında da bazı bilgiler sızdırılmış durumda. İtalya’da ortaya çıkan bir rapora göre Zenfone 3 Go fiyatı 160 dolar olacak. Açıkçası, cihazın özelliklerini göz önüne aldığımızda fiyatının hayli makul olduğunu söylemek mümkün.

Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak olan Zenfone 3 Go’nun ilk etapta sadece Tayvan’da satışa sunulması bekleniyor. Telefonun önümüzdeki dönemde global pazarda da yer almasına kesin gözüyle bakılıyor. Yine de bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK