PAYLAŞ

Bu hafta sinema severleri durağan bir hafta bekliyor. İşte bu hafta vizyona girecek filmler.

Bu hafta sinema salonlarında 1’i Türk filmi olmak 6 film vizyona giriyor. Bu haftanın en dikkat çekici filmi ise Keanu Reeves’in başrolünde olduğu John Wick 2.

Daha fazla lafı uzatmadan sizleri bu hafta vizyona girecek filmlerle baş başa bırakıyoruz.

Enkaz

Alpgiray M. Uğurlu’nun yazıp yönettiği Enkaz, depremden sonra iki hayat üzerinde bıraktığı üzüntüyü konu alıyor.

İsra ve Sihirli Kitap

Valerie Deridder’in senaryosunu yazdığı ve R. Kan Albay’ın yönettiği İsra ve Sihirli Kitap, 9 yaşındaki İsra’nın okul gezisiyle gittiği gizemli kütüphanedeki yaşadığı macerayı anlatıyor.

John Wick 2

2014 yılındaki gişe başarından sonra John Wick devam filmi John Wick 2 ile sinema severlerle bir kez daha buluşuyor. John Wick 2’nin konusu ise emeklilik günlerinden ikinci kez geri dönmek zorunda kalan John Wick’in neredeyse imkânsız görevine odaklanıyor.

Karanlığın Elli Tonu

E.L. James çok satan roman serisinin sinemaya uyarlanan ikinci filmi olan Karanlığın Elli Tonu, Christian ve Ana’nın tutku ve tehlike arasında gidip gelen ilişkisine odaklanıyor.

Lego Batman Filmi

Bu haftanın tek animasyon filmi olana Lego Filmi 2014 yılındaki başarısından sonra Lego Batman Filmi ile geri dönüyor.

Swiss Army Man

Paul Dano ve Daniel Radcliffe’in başrolünde yer aldığı, 2016 yılının en aykırı yapımlarından biri olan Swiss Army Man, ıssız bir adada intihar etmek üzereyken bulduğu bir ceset ile yeniden hayata tutunan Hank’in hikâyesini ele alıyor.

BİR CEVAP BIRAK