PAYLAŞ

Bu hafta sinema severleri beş yeni film bekliyor. İşte bu hafta vizyona girecek filmler. (24 Şubat – 2 Mart)

Durgun geçen şubat ayının son haftasında birbirinden güzel filmler bizi bekliyor. Şubat ayının son hafta sonunda biri Türk filmi olmak üzere beş film vizyona giriyor. Bu haftanın dikkat çeken film ise Resident Evil: Son Bölüm.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri  bu hafta vizyona girecek filmlerle baş başa bırakıyoruz.

Cereyan

Bu haftanın tek Türk yapımı olan Cereyan’ın yönetmen koltuğunda Mert Dikmen oturuyor. Cerayan’ın konusu ise psikoloji öğrencisi Aylin’in verdiği online terapiler sonrası gelişen gerilimli hikayeyi ele alıyor.

Gizli Sayılar (Hidden Figures)

Theodore Melfi’nin yönetmenliğini üstlendiği, Oscarlarda da adından söz ettiren Gizli Sayılar filminin konusu ise üç siyah kadının NASA‘da yakaladığı başarıyı anlatıyor.

Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz (The Snow Queen 3)

Bu haftanın tek animasyon filmi olan Karlar Kraliçesi 3 konusu ise  Gerda ve arkadaşlarının sihirli güçlerle mücadelesini anlatıyor.

Paterson

Jim Jarmusch’un yazıp yönettiği Paterson, aynı adı taşıdığı şehirde otobüs şoförlüğü yapan amatör bir şairin gündelik hayatını anlatıyor. Şiirle iç içe sıradan bir hayatı, yalın bir sinema diliyle ele alan Jarmusch, Paterson ile 2016 yılının en iyi yapımlarından birine imza atıyor.

Resident Evil: The Final Chapter

Resident Evil serisinin son film konusu Alice’in son büyük mücadelesine odaklanıyor.

BİR CEVAP BIRAK