PAYLAŞ

Fifa 18’e ilişkin ilk açıklama geldi. Electronic Arts’ın yetkili isimlerinden Peter Moore, Fifa 18 için ilk çalışmaların başladığının sinyalini verdi. İşte detaylar.

Nintendo’nun kısa süre sonra satışa sunacağı yeni nesil konsolu Switch için yeni bir oyunun daha geleceği kesinleşti. Electronic Arts cephesinden yapılan açıklamada Nintendo Switch’e özel bir Fifa 18 oyununun geliştirilmeye başlandığı açıklandı.

EA’den Nintendo’ya Fifa 18 Kıyağı

Electronic Arts, son dönemde Wii U’ya olan desteğini keserek bu konsol için yeni oyun yayınlamamaya başlamıştı. Nintendo’nun yeni konsolu Switch ile EA ve Nintendo arasındaki oyun bağı da tekrardan kurulmuş olacak.

EA’nin yetkili isimlerinden Peter Moore, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Fifa 18 ile ilgili çalışmalara başladıklarını söyledi. Moore, Nintendo Switch için özel bir versiyon üzerinde çalıştıklarını belirterek, bu konsol için hazırlanan Fifa 18’in PC, PS4 ve Xbox One versiyonundan farklı olacağını belirtti.

Moore, Switch için geliştirilen Fifa 18’in, PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanacak olan Fifa 18’den ne gibi farklılıklar içereceğini ise söylemedi.

Nintendo’nun yeni nesil konsolu Switch için oyun duyuruları ardı ardına gelmeye devam ediyor. Bakalım Nintendo, Sony ve Microsoft ile olan rekabetine kaldığı yerden devam edebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK