PAYLAŞ

Akıllı telefon pazarının iddialı isimlerinden biri olan OnePlus, önümüzdeki günlerde yeni amiral gemisi modeli OnePlus 6 ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkacak. Bir süredir bu cihaz hakkında çeşitli söylentilere tanıklık ediyoruz. Genel anlamda telefonun tasarımı ve teknik özelliklerine dair raporlarla karşılaşıyoruz. Peki gerçek anlamda OnePlus 6 nasıl bir tasarım çizgisine sahip? İşte son detaylar.

OnePlus 6; aynı tasarım, farklı donanım

Son günlerde tanıtılan ya da satışa sunulan bazı modellerde iPhone X’tekine benzer bir çentik olduğu dikkatinizden kaçmamıştır. Bu yeni bir trend midir bilinmez fakat, OnePlus’ın da bu üreticiler arasına katılacağını söyleyebiliriz.

Zira OnePlus 6 hakkında ortaya atılan son iddialara bakacak olursak, iPhone X ile tıpatıp aynı tasarıma sahip olacağını söyleyebiliriz. En azından ortalarda dolaşan söylentiler bu yönde. Fakat bu söylentilerin, çoğu zaman doğru çıktığını da unutmamak gerekiyor.

Bu arada şundan da dip not olarak bahsedelim. OnePlus’ın yeni amiral gemisi modeli geçtiğimiz günlerde AnTuTu testinde ortaya çıkmıştı. İşin ilginç yanı, OnePlus 6’nın rekor kırarak AnTuTu’da 1. sıraya yükselmesi oldu. Yani Çinli üreticinin yeni amiral gemisi modelinin teknik özellikler anlamında iPhone X’ten çok daha üstün olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Elbette yine de bu konuda peşin hükümlü olamamak gerekiyor.

Son olarak, kısa süre önce OnePlus CEO’su yeni amiral gemisi modelinin SD 845 ile çalışacağını ve 8GB RAM’e sahip olacağını doğrulamıştı.

BİR CEVAP BIRAK