PAYLAŞ

Çin’de Apple’ı tahtından etmeyi başaran Oppo gözünü global pazara dikti. İşte tüm amiral gemilerini sağda sıfır bırakacak olan Oppo Find 9 özellikleri ve detayları.

Bir süredir Oppo Find 9 özellikleri ile ilgili bazı haberlerin teknoloji gündemini meşgul ettiğini görüyoruz. Böyle bir modelin varlığı bile henüz kesin olmasa da, ortaya çıkan dedikodular akıllı telefon pazarındaki dengeleri değiştirecek nitelikte.

İddialara göre Oppo Find 9 Snapdragon 653 ve Snapdragon 835 yonga setlerinin kullanıldığı 2 farklı versiyonla satışa sunulacak. Açıkçası Snapdragon 653 kullanan Oppo Find 9 versiyonunun özellikleri baz alındığında pek bir numarasının olmadığını söyleyebiliriz.

Fakat söz konusu Snapdragon 835 yonga setini kullanan Oppo Find 9 versiyonu olunca işler değişiyor.

Oppo Find 9 Özellikleri

Oppo Find 9 özellikleri baz alındığında, şu anda pazarda olan tüm amiral gemilerini geride bırakmayı başarıyor. Gücünü Snapdragon 835 yonga setinden alan Oppo Find 9, 6 GB RAM’e sahip olacak. 128GB dahili depolama alanının bulunduğu telefonun bataryası ise tam 4100 mAh.

21 MP’lik ana kameraya 16 MP’lik ön kameranın eşlik ettiği Oppo Find 9’un ekran boyutu ise 5.5 inç. 1440 x 2560 piksellik ekran çözünürlüğüne sahip telefonun bir diğer etkileyici yönü ise fiyatı.

Sızdırılan bilgilere göre Oppo Find 9 fiyatı 581 dolar olarak belirlenmiş durumda. Tabi ki şunu da dip not olarak belirtelim. Oppo Find 9 ile ilgili söylentiler 2015 yılına kadar dayanıyor. Oppo Find 9 bu MCW’de tanıtılacak mı diye sorarsanız, bu hala büyük bir muamma.

BİR CEVAP BIRAK