PAYLAŞ

Resident Evil 6 ve Resident Evil 7 arasında geçen olayları konu edinecek olan Resident Evil Vendetta için çıkış tarihi sonunda netleşti. İşte detaylar.

Geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini alan Resident Evil 7, oyun yapısı ve dinamikleriyle geniş bir kitlenin beğenisini kazanmayı başarmıştı. Korku öğelerinin ön plana çıkarıldığı yapım, VR desteği sayesinde oyun severlere unutulmaz bir deneyim yaşatmayı vaat ediyordu.

Resident Evil 6 ve Resident Evil 7 arasındaki keskin geçiş bazı oyun severlerin kafasında çeşitli soru işaretleri oluşmasına neden olmuştu. Konu ile ilgili yapılan açıklamada Resident Evil Vendetta isminde bir animasyon filminin yapım aşamasında olduğu ve filmin son iki oyun arasında geçen olayları konu edineceği belirtilmişti.

Resident Evil Vendetta için ilk fragman videosu geçtiğimiz günlerde yayınlanmış ve serinin hayranları tarafından oldukça beğenilmişti.

Resident Evil serisinden tanıdığımız Chris, Leon ve Rebecca’nın başrolde olacağı yapımın çıkış tarihi de sonunda netleşti. Capcom ve Marza Animation Planet tarafından geliştirilen filmin yaz aylarında dağıtımına başlanacağı açıklandı.

Resident Evil Vendetta için geçtiğimiz günlerde yayınlanan trailer videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK